+48604775119

RESTAURACJA

restauracja pod debami
restauracja agroturystyka pod debami

RESTAURACJA

restauracja pod debami
Czym chata bogata, tym rada! To stare, polskie porzekadło ma u nas bardzo uzasadnione zastosowanie. Tak się bowiem składa, że uprawiamy własny ogródek, zwracając szczególną uwagę na ekologiczne podejście do uprawy warzyw. Dlatego też wiele produktów w naszej kuchni pochodzi wprost z naszych grządek, a co za tym idzie – mamy pełną świadomość, co podajemy naszym gościom na talerzach, bo podajemy SAMO ZDROWIE. Bez konserwantów, chemicznych środków owadobójczych i sztucznych nawozów.

Staramy się także, aby na talerzach, oprócz bogactwa witamin, był zawsze wybór smacznych i pożywnych dań, przygotowywanych z dbałością o każdy detal, słowem – PRAWDZIWIE DOMOWA KUCHNIA.

Nie tylko z nazwy.

To jest po prostu nasza własna kuchnia, nad którą – jako właściciele – sprawujemy pieczę i wszystkiego doglądamy.

specjalności i wnętrze

apartamenty z restauracją

Naszą specjalnością są pierogi domowej roboty, polędwiczki szefa oraz zupa rybna. Są to stałe pozycje menu, do których nasi goście zawsze chętnie wracają, doceniając nasze doświadczenie kulinarne.

Wnętrze naszej restauracji urządzone jest w klimatycznym, rustykalnym stylu, dzięki czemu potrafi być gustowną oprawą każdej okolicznościowej imprezy.

Przytulna atmosfera sprawia, że nasi Goście lubią zaglądać tu nie tylko w porze obiadu. Można tu bowiem miło spędzić czas na pogawędce z przyjaciółmi przy filiżance kawy, herbaty lub szklaneczce czegoś chłodniejszego 🙂

apartamenty z restauracją
apartamenty z restauracją

Z góry też przepraszamy, że czasem kuszące zapachy rozchodzą się po całym ośrodku i przyciągają wszystkich, niczym magnes. Dobra kuchnia ma to do siebie, że aromaty, które roztacza, są jej najskuteczniejszą reklamą 🙂