+48604775119

Domki letniskowe

domki nad morzem
domki pod dębami

Domki letniskowe

domki nad morzem
Agroturystyka Pod Dębami oferuje wynajem noclegu spośród 7 dostępnych domków letniskowych.

Wszystkie maja zbliżoną powierzchnię ok.50m2. Można dokonać ich podziału ze względu na drobne różnice w układzie pomieszczeń oraz detalach architektonicznych.

Dwa domki przeznaczone są dla grup 6-osobowych (z balkonem na piętrze), pozostałe dla grup 4-5 osobowych.

Każdy z domków posiada przestronny taras na parterze oraz przytulne i estetyczne wnętrza oddające atmosferę sielankowej beztroski i wypoczynku. Oczywiście wszystkie domki posiadają łazienki z natryskami oraz doskonale wyposażone aneksy kuchenne. Aneksy połączone są z salonami, co sprzyja wspólnym, rodzinnym posiłkom.

Widok z domków roztacza się na wybieg dla koni oraz staw znajdujący się tuż przy naszych pięknych dębach.

Apartament w Dworku

apartament w dworku2

Jest to największy i najstarszy apartament z niezależną częścią samego dworku. Apartament posiada osobne wejście, bramę wjazdową, ogród. Osoby, które na co dzień mieszkają w domku jednorodzinnym nie muszą rezygnować ze swoich upodobań, a tym bardziej ze swojej prywatności. Przestronny ogród z drewnianą altaną zachęca do tego, by jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Do dyspozycji gości należą: grill ogrodowy, leżaki do opalania, stół piknikowy z ławkami.

Apartament urządzony jest na wzór przestronnego, eleganckiego mieszkania z trzema dwuosobowymi sypialniami, wygodną i funkcjonalna kuchnią oraz estetyczną łazienką. Jest to oferta skierowana do dużej rodziny lub zorganizowanej grupy.

apartament w dworku2
apartament w dworku 5

WYPOSAŻENIE

ANEKS KUCHENNY

ANEKS KUCHENNY

ŁAZIENKA

ŁAZIENKA

TV

TV

TV

PARKING

WIFI

WIFI

PLAC ZABAW

PLAC ZABAW

GRILL

GRILL

BASEN

BASEN

ROWERY

ROWERY

KONIE

KONIE

restauracja

RESTAURACJA

WSPANIAŁA<br />
LOKALIZACJA

WSPANIAŁA LOKALIZACJA

ROWERY

AKCEPTUJEMY ZWIERZĘTA

Agroturystyka Pod Dębami jest miejscem idealnym do organizacji spotkań, warsztatów, np.konnych, czy zajęć z jogi. Przestrzeń oraz natura otaczająca to miejsce sprzyja rozwijaniu kreatywności, koncentracji, spójności z przyrodą oraz doświadczaniu spokoju.