Komfortowe Apartamenty całoroczne

apartamenty caloroczne pod debami
apartaenty caloroczne komfortowe nad morzem

Komfortowe Apartamenty
całoroczne

apartamenty caloroczne pod debami

Ze względu na sentyment do naszych koni apartamenty w zabudowie szeregowej otrzymały ich imiona.

Do dyspozycji gości są dwa apartamenty 4-osobowe, posiadające osobny pokój sypialniany, antresolę z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon z aneksem kuchennym oraz wygodną rozkładaną sofę, łazienkę, a także taras z wyposażeniem ogrodowym, gdzie można spędzać nastrojowe wieczory.

Pozostałe dwa apartamenty przewidziane są na 2-3 osoby, wyposażone w salon z aneksem kuchennym z rozkładaną sofę, łazienkę oraz antresolę na której znajduje się podwójne małżeńskie łóżko. Każdy z apartamentów posiada klimatyzator z systemem grzania i chłodzenia.

Poniżej przedstawiamy apartamenty dostępne
w Agroturystyce Pod Dębami:

apartamenty caloroczne pod debami

Gaja Top

apartament gaja pod debami

Apartament powstał na cześć naszego najstarszego konia w stajni. Jest to klacz maści karej, przywódczyni całego naszego stada. Dostojność oraz klasę, którą prezentuje przełożyliśmy na wystrój apartamentu w najmniejszym nawet detalu. Portrety Gaji, żółto-szare elementy natychmiast wywołują uczucie troski i wyciszenia.

wakacje nad morzem apartament

Bursztyn

wakacje nad morzem apartament

To hołd dla naszego kuca maści gniadej. Jest on najstarszym stażem członkiem stada. Od niego wszystko się zaczęło, to on pojawił się u nas jako pierwszy. Apartament łączy w sobie elementy dębów, zieleni, cegły i oczywiście zdjęć Bursztyna. Atmosfera apartamentu jest mocno kojąca, z pewnością tu wypoczniesz!

apartament konie

Golden Shine

apartament konie

Nazwa pochodzi od imienia pierwszego konia urodzonego w naszej stajni – kasztanek (matką jest Gaja Top). Podobno granat sprzyja podejmowaniu decyzji, a także kojarzy się z nieboskłonem i morzem. Apartament wyposażony jest także w biurko do pracy, jeśli potrzebujesz wypoczynku, ale również przemyśleć pewne sprawy, to miejsce idealne dla Ciebie!

apartamenty nad morzem sarbsk

Volt

apartamenty nad morzem sarbsk

Volt to siwek o filozoficznym usposobieniu. Ze względu na swój łagodny charakter pracował wcześniej w hipoterapii. Niezwykłej urody dodają mu różowe kropki na chrapach i przy oczach. Loftowy wystrój nadaje wnętrzu klasy i elegancji, jednak tylko tu będąc odczujecie przytulność tego miejsca. Spędzenie urlopu, czy weekendu w apartamencie Volt to czysta przyjemność.

Agroturystyka Pod Dębami jest miejscem idealnym do organizacji spotkań, warsztatów, np.konnych, czy zajęć z jogi.  Przestrzeń oraz natura otaczająca to miejsce sprzyja rozwijaniu kreatywności, koncentracji, spójności z przyrodą oraz doświadczaniu spokoju.