+48604775119

O NAS

domki pod debami
dworek pod debami

Agroturystyka Pod Dębami

apartamenty caloroczne pod debami
Agroturystyka Pod Dębami to kwintesencja rodzinnej atmosfery, ponad 360-letnich dębów, stadniny koni, pysznego jedzenia i estetyki miejsc noclegowych.

Takiej sielanki nie zaznacie nigdzie indziej!

W otoczeniu natury i swojskiego klimatu można odetchnąć pełną piersią.

Nasze dęby

dęby
Nasze dęby to prawdziwe pomniki przyrody, liczące ponad 300 lat. Ich dostojne i rozłożyste korony zapewniają nam sporo orzeźwiającego cienia w upalne dni.

Na szczególna uwagę zasługuje wspaniały „bliźniak”, którego zrośnięty, monumentalny pień przywołuje od razu skojarzenia z baobabem.

Na tle tego podwójnego pnia chętnie fotografują się nasi goście, dzięki czemu stał się jednym z naszych symboli rozpoznawczych, podobnie jak nasze konie.

dęby
dęby
agroturystka przepełniona natura
teren przepełniony naturą sarbsk

TEREN PRZEPEŁNIONY NATURĄ

agroturystka przepełniona natura
Na bardzo dużym terenie ośrodka – ponad 2ha – można przespacerować się nad staw, czy wybieg dla koni podziwiając ich naturalne piękno.

Urządziliśmy tu piękny ogród, brzozowy zakątek dający nieco cienia i wytchnienia oraz hamaki do bujania w obłokach.

Kochamy naturę i zwierzęta, dlatego zachęcamy do odwiedzin naszego ośrodka w pupilem. Kierunków na spacery jest wystarczająco!

Trochę historii

Dworek pod Dębami - majątek
Agroturystyka wraz z restauracją to rodzinny interes prowadzony od lat z pełnym oddaniem. Właściciele zamieszkują XIX-wieczny dworek znajdujący się na terenie ośrodka.

Ponad 600 lat! Tyle liczy sobie akt lokacyjny, w którym wymieniony został po raz pierwszy majątek ziemi Sarbsk. Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego z 1889 roku wspomina o niejakim Wojciechu z Sarbska, który był posiadaczem okolicznych dóbr już w 1400r.

Nasz dworek dumnie reprezentuje ponad dwustuletni okres historii Pomorza. Z całą pewnością skrywa tez wiele tajemnic, które cierpliwie czekają… na Państwa.

W Dworku dostępny jest również apartament dla gości, którzy najbardziej pragną utożsamić się z tym miejscem i przez chwilę poczuć się jak prawdziwi lokalsi.

Dworek pod Dębami - majątek
Sarbsk - Dworek pod Dębami