Sea Park Sarbsk to prawdziwa gratka dla wszystkich zainteresowanych życiem morza. To przede wszystkim fokarium z aż czterema gatunkami ssaków morskich - fokami szarą i pospolitą oraz kotikami południowoamerykańskimi i uchatką kalifornijską, ale też miejsce, gdzie można odbyć podróż do czasów prehistorycznych i w oceanarium 3D poznać morskie stwory z minionych er, odwiedzić muzeum marynistyczne, zobaczyć makiety zwierząt morskich czy miniatury latarnii polskiego wybrzeża. Na najmłodszych czeka park zręcznościowo-linowy Małego Pirata, Gaj Małego Pirata i place zabaw. 

 

Latarnia Morska Stilo położona jest w miejscowości Osetnik, niedaleko Sasina, na wierzchołku wydmy, ok. 1000m od morza. Stilo to jedna z dwóch całkowicie metalowych polskich latarnii. Jej korpus wykonano z elementów żeliwnych połączonych nitami i uszczelnianych ołowiem. Cechą charakterystyczną budowli są jej kolory, dzięki czemu nie można jej pomylić z żadną inną. 

 

Windsurfing Habenda to szkoła windsurfingu z dwudziestoletnią tradycją działająca nad Jeziorem Sarbsko. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać na desce oraz dla tych, którzy mają już doświadczenie w tym sporcie. Mile widziani są i mali i duzi, samotne wilki, jak i małe grupy. Indywidualne podejście do ucznia będzie gwarancją sukcesu, a zdobyta, nowa umiejętność okaże się początkiem wspaniałej przygody z windsurfingiem.

 

Łeba Park, czyli jedyny na Pomorzu Park Dinozaurów w Łebie. Naturalnej wielkości gady zapewnią całodzienną rozrywkę dla całej rodziny. Oprócz spotykanych na każdym kroku największych gadów w historii, na zwiedzających czekają: Zamek Strachu, pole do minigolfa, kino 7D, Dino Kino, płukalnia złota, tratwy wodne, wioska indiańska, mini ZOO, pontonowa zjeżdżalnia wodna i wiele innych atrakcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. 

 
Labirynt Łeba Park to jedyny w Polsce labirynt 3D. To świetna propozycja dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Szukanie prawidłowej drogi, zdobywanie baz i czekające na każdym kroku atrakcje - zachwyceni będą zarówno dorośli, jak i dzieci. Dodatkową atrakcją są boiska do gry w boule oraz przygotowane dla najmłodszych gości: mały edukacyjny labirynt oraz różne zręcznościowe i logiczne zabawy. Nie brakuje tu też miejsca, by po pełnej przygód wojaży przysiąść i ochłodzić się lodami.